ÅF-Inloggning ÅF-Ansökan

Switchar

Gigabit Switch 16-Portar
16-Portars switch, rackmontage
Gigabit Switch 24-Portar
24-Portars switch, Flex Mount
Gigabit Switch 4-Portar
4-Portars PoE+ Switch med Uplink
Gigabit Switch 5-Portar
5-Portars desktop switch
Gigabit Switch 5-Portar
5-Portars switch, matas via PoE+ med Pass-through
Gigabit Switch 8-Portar
8-Portars PoE+ Switch med Uplink
Gigabit Switch 8-Portar
8-Portars desktop switch
Gigabit Switch 8-Portar
8-Portars switch som kan matas via PoE
Managerad Gigabit Switch 10-Portar
10-Portar/8 PoE+ Switch, Rackmontage
Managerad Gigabit Switch 12-Portar
12-Portar/8 PoE+ Switch, Rackmontage
Managerad Gigabit Switch 12-Portar
12-Portar/8 PoE+ Switch, Rackmontage
Managerad Gigabit Switch 18-Portar
18-Portar/16 PoE+ Switch, 2 Gigabit Uplinks
Managerad Gigabit Switch 18-Portar
18-Portar, PoE+ Switch, L2/L3 stöd
Managerad Gigabit Switch 26-Portar
26-Portar/24 PoE+ Switch, Rackmontage
Managerad Gigabit Switch 26-Portar
26-Portar/24 PoE+ Switch, Rackmontage
Managerad Gigabit Switch 26-Portar
26-Portar/24 PoE+ Switch, Omnistream Certifierad
Managerad Gigabit Switch 52-Portar
48 portar PoE+, Stackbar, Switchningskapacitet på 104 Gbps
Managerad Gigabit Switch 52-Portar
48 portar PoE+, Stackbar, Switchningskapacitet på 140 Gbps
Modul 10GB Ethernet RJ45 SFP+
För switchar med SFP+ CAT6A/CAT7, 30m
Modul 10GB Fiber Single Mode SFP+ Duplex
För switchar med SFP+ OS2-Fiber upp till 10km
Modul 10GB SFP+ Fiberkabel, 0.5m
För sammankoppling av 2st Luxul 10GB Managerade Switchar
Modul 10GB SFP+ Single Mode Fiber Simplex
För switchar med SFP+ OS2-Fiber upp till 20km
Modul 1GB Ethernet RJ45 SFP
För switchar med SFP CAT5